فروشگاه اینترنتی پی سی ابزار

قوانین خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار

ورود و استفاده از وب سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار از سوی کاربر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش 

ما تمام سعیمان را برای آپدیت کردن سایت انجام می دهیم ولی امکان آپدیت نبودن قیمت کالاها وجود دارد،لذا برای اطلاع از موجود بودن کالا و قیمت نهایی با فروشگاه تماس بگیرید. در غیر این صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از قبیل اتمام موجودی و یا تغییر قیمت بر عهده مشتری است.

 1. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده بعد خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 1. پی سی ابزار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در پی سی ابزار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای محفوظ است.

 1. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 1. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت پی سی ابزار، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار انجام شده توسط مشتری، برای پی سی ابزار محفوظ است. پی سی ابزار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت پی سی ابزار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 1. امکان پرداخت در محل برای سفارش‌های خارج از تهران یا کالاهایی که یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

محتوا

 1. امکان اشتباه از جانب ما در مورد گذاشتن مشخصات و یا عکس کالا در سایت وجود دارد از این رو برای به دست اوردن و مطمئن شدن از مشخصات کالا همواره میتوانید از سایتهای مرجع کالاها استفاده نمایید.

 1. وب ‏‌سایت پی سی ابزار هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پی سی ابزار تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل 

 1. پی سی ابزار همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

 

سرویس مهلت تست 24 ساعته

 1. پی سی ابزار با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که بدون گارانتی به فروش می رسند و نیاز به تست دارند، تا 24 ساعت پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض می‏‌شود. لازم به ذکر است کلیه محصولاتی که دارای گارانتی می باشند مشمول مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

 1. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پی سی ابزار کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

 1. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

 1. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط پی سی ابزار دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 1. در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در پی سی ابزار به اتمام برسد، و پی سی ابزار امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

قوانین ارسال و حمل و نقل در خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای مشتریان عزیز ساکن تهران سفارشات بالای یک میلیون تومان شامل پیک رایگان در داخل شهر تهران می شود.

برای مشتریان گرامی در سایر شهرهای ایران کالا به وسیله پست ملی جمهوری اسلامی ایران یا تیپاکس ارسال می گردد که هزینه آن به عهده مشتری است.

پس از ارسال کالا توسط پست یا تیپاکس، پیگیری های مربوطه جهت وضعیت مرسوله از پی سی ابزار ساقط گشته و صرفا از طریق کد رهگیری مرسوله اقدام نمایید.

برندهای موجود جهت خرید قطعات کامپیوتر پی سی ابزار از قبیل: ASUS، MSI،LENOVO،GREEN و … همگی دارای گارانتی و ضمانت اصالت کالا می باشند.